Led
SVATEBNÍ VELETRH 2020

Svatební SHOW Brno ♥ SVATEBNÍ VIDEO | svatební veletrh Brno

Jak jsme si užili svatební veletrh brno?

Ve dnech 17. – 18. LEDNA 2020 jsme se zúčastnili velkolepé akce – SVATEBNÍ VELETRH BRNO | Svatební SHOW, která se konala jubilejním 10 tým. rokem Ve Vaňkovce 2, Brno v historické budově staré slévárny naproti Galerii Vaňkovka. Pořadatelem Svatební SHOW je je svatební agentura NAIVE.

Svatební veletrh byl pro nás ohromnou zkušeností a moc jsme si to užili. Děkujeme všem, kdo se u nás zastavil na stánku.

Bylo příjemné strávit tyto dny ve svatební atmosféře a už se nemůžeme dočkat na nadcházející sezónu natáčení zamilovaných.

Svatební veletrh Brno a naše nové zkušenosti

Na svatebním veletrhu jsme potkali také spousta nových, skvělých a přátelských vystavovatelů. Mimo nás, jakožto zástupce svatebních kameramanů bylo na veletrhu k vidění: svatební prsteny, svatební šaty, svatební obleky, svatební fotograf, svatební koordinátor, svatební kytice, svatební raut, svatební kapela a spoustu dalších.

Svatební SHOW Brno v čele s Eliškou Bučkovou

Celou akci moderovala Eliška Bučková, svatební moderátor DJ Shaff a Dušan Binka. Vystoupovali také – MAMMA MIA nezapomenutelné hity skupiny ABBA od Městského divadla Brno, zpěvák Jarek Šimek a duo Sing Brothers.
O krásnou výzdobu se postarala svatební agentura Simply in Love.

Svatební video od JAMAX bude znovu k vidění na: Svatební veletrh Brno FUTURUM !

Budete možnost nás ještě vidět 15.-16.2. na svatebním veletrhu ve Futuru, Brno.
Už se těšíme na další ročník svatebního veletrhu Brno, SVATEBNÍ SHOW. Svatební sezóna je za rohem a my se velice těšíme na natáčení svatebního videa.

Tým svatebních kameramanů JAMAXVIDEO.cz