Ceník a rezervace

„Myslíte to s námi vážně? Teď to nejdůležitější!“‎

Kolik stojí svatební video?

Pro cenu prosím vyplňte formulář v sekci “kontakty”. Naší práce si velmi vážíme a dáváme do toho celé naše srdce.
Jsme přátelští a příjemní, jsme pečliví, jsme spolehliví a svou práci milujeme.
Strávíme s vámi čas od ranních příprav až do večera. Tím naše práce nekončí, ale začíná! Další dny po vaší svatbě strávíme desítky hodin na počítači, kdy pečlivě probíráme a hledáme ty nejlepší momenty z vaší svatby. Moc nás to baví a vždy se těšíme na výsledek, na který se také jistě těšíte. 🙂 

Jak si rezervovat termín?

Rádi bychom vás požádali, abyste vyplnili kontaktní formulář. Vyplňte prosím pečlivě všechna políčka, abychom vás mohli kontaktovat zpět s dalšími informacemi. Další krokem pro úspěšné ukončení rezervace vašeho termínu bude uhrazení zálohy. 

Doprava zdarma

Nezáleží na tom, odkud jste! Přijedeme za vámi kamkoliv po celé České republice. Dopravu nehradíte, pokud místo vaší svatby je max. 60 minut cesty nebo 70 km od středu města Brna . Pokud plánujete svatbu v zahraničí na zajímavé lokaci nebo máte v plánu neobvyklou / originální svatbu, napište nám. Jsme schopni poskytnout nejen dopravu zdarma, ale také výraznou slevu (ale i dokonce natočení vaší svatby zdarma) na samotné natáčení vašeho svatebního videa.

Nabídka svatebního natáčení

U nás si vybere každý

Naše služby

4K rozlišení videa
DRON – letecké záběry
Svatební klip ( 3 – 6 min )
Svatební film ( 60 min )
Klip z focení ( 1 min )
Premium USB disk
Dřevěný flash disk pro vaše rodiče
20 upravených fotek z videa
Expresní dodání (do 10 dnů)

Často kladené otázky

Jak mohu zjistit dostupnost termínu, nebo jak si mohu rezervovat termín svatebního natáčení?

Vyplňte formulář níže, či na stránce “Kontakt” a my vám v krátké době odpovíme a zašleme vám veškeré potřebné informace jak si termín rezervovat.

Co získáme když si vybereme svatební video od JAMAX?

Vidíme očima vaše krásné chvíle na svatbě a tyto momenty dokážeme převést do svatebního videa. To je práce, která nás ze všeho nejvíce baví. Být součástí vaší krásné svatby, ochutnávat výborné dorty a dokázat vás rozplakat při zhlédnutí svatebního videa od nás. Nejen díky těmto momentům je naše práce ta nejlepší na světě.

Je dobré mít předsvatební video?

Ano, rádi bychom vám jej doporučili. K čemu slouží takové video a jak vznikne? Ještě před vaši svatbou za vámi přijedeme a natočíme jakoukoli činnost, procházku nebo vaše koníčky. Díky těmto záběrům vám můžeme vytvořit krásné video, které se dá použít jako video originální pozvánka na vaši svatbu. Záběry pak rádi používáme při zpracovávání svatebního klipu, protože váš svatební příběh je o to emotivnější a obsahově zajímavější.

Je dobré mít DRON na svatbě?

Další super věc, kterou vám můžeme nabídnout a vřele bychom vám použití dronu doporučili. A proč? Díky záběrům z ptačí perspektivy bude vaše svatební video ještě zajímavější a nevšední.

Natáčíte svatby i mimo ČR?

Rozhodně ANO! Jsme vám plně k dispozici i mimo hranice České republiky. Pro ceny nás kontaktujte. Každá zahraniční svatba je jedinečná a proto vám vždy stanovíme cenu individuálně dle místa a termínu konání vaší svatby.

Pokud plánujete svatbu v zahraničí na zajímavé lokaci nebo máte v plánu neobvyklou / originální svatbu, napište nám. Jsme schopni poskytnout nejen dopravu zdarma, ale také výraznou slevu (ale i dokonce natočení vaší svatby zdarma) na samotné natáčení vašeho svatebního videa.

Těšíme se na Vás!

Pokud se o každém z nás chcete dozvědět více, klikněte na naše fotografie.

Matěj Hořák, svatební kameraman
Jan Kříž, svatební kameraman
Jan Kříž, svatební kameraman