Poznejte, kdo doopravdy jsme!

„Jsme mladý, kreativní tým, který baví jeho práce!“‎

KAŽDÝ SVATEBNÍ PŘÍBĚH je něčím výjimečný a jedinečný. Zachycujeme nádherné okamžiky, které díky našemu videu můžete prožít znovu a znovu. Svatební dort se sní, víno se vypije. Ale svatební video vám zůstane na celý život jako vzpomínka, která vám může znovu připomínat váš nádherný a jedinečný den.

Jsme přátelští a příjemní

Jsme mladý tým a snažíme se vždy dobře zapadnout mezi vaší společnost a splynout tak, aby vám bylo s námi příjemně. Pokud se o každém z nás chcete dozvědět více, klikněte na naše fotografie.

Jsme pečliví

Na každé svatbě, kterou točíme, si dáváme maximálně záležet. Je to především proto, že natáčení svatebních videí nás náramně baví. Svatební klip ladíme do posledního detailu a při stříhání videa trávíme někdy i desítky hodin, dokud nejsme s výsledkem spokojeni.

Jsme spolehliví

Můžete si být jisti, že to, na čem se domluvíme u nás platí! Jelikož jsme tým kameramanů, je to výhoda oproti samostatně natáčejícímu kameramanovi. U něho se vám může stát, že v případě onemocnění, nebo jiných událostí, vám termín před začátkem vaší svatby zruší. Nemá totiž za sebe žádnou náhradu a vy přijdete o zachycení vašich vzpomínek. V našem týmu JAMAX, se vám tohle nestane, můžeme se navzájem zastoupit, a tak na každou svatbu vždy dorazíme.

Jsme profesionálové

Natáčením a střihem videa se zabýváme již dlouhou dobu. Co pro nás znamená slovo profesionalita? Hlavní věcí je, že máme špičkové vybavení. To však není všechno. S tímto špičkovým vybavením je potřeba umět správně zacházet a zároveň umět natočit  krásné a emotivní momenty, které jsou při svatbě důležité. Druhá a velmi podstatná věc je následný střih videa, dokázat natočené záběry zpracovat tak, aby výsledné video tvořilo nádherný příběh a zachytilo krásné momenty vaší svatby.

Svou práci milujeme

Vidíme očima vaše krásné chvíle na svatbě a tyto momenty dokážeme převést do svatebního videa. To je práce, která nás ze všeho nejvíce baví. Být součástí vaší krásné svatby, ochutnávat výborné dorty a dokázat vás rozplakat při zhlédnutí svatebního videa od nás. Nejen díky těmto momentům je naše práce ta nejlepší na světě.

Zaměřujeme se na kvalitní video

Není kamera jako kamera! Někteří levní kameramani používají průměrnou video techniku a díky tomu bude vaše video průměrné. Tohle se u nás nestane. Sledujeme nejnovější trendy v oblasti svatebního videa po celém světě a snažíme se totiž stále vylepšovat naši techniku, dovednosti a znalosti.